Nissan X Trail 2. 0 Benzin Teszt — Ami Jó, Azon Minek Változtatni? - Nissan X-Trail 2.0 Dci Teszt

a-kárókatonák-még-nem-jöttek-vissza-teljes-film

Fotó: Biró Milán Más helyzetben nagy hasznát vehetjük az X-Trail lejtmenetvezérlőjének, amely 7 kilométer/órás sebességre fékezi le az autó és szép lassan leengedi a meredek domboldalon. Praktikus és tetszetős a belső, sok a tároló, a pohártartó, persze a műanyagokkal sem spóroltak. A nagy hidegekig nem is volt velük gond, ám amint mínusz hat fok alá csökkent a hőmérséklet, idegesítő zörgés, nyiszogás zavarta meg a vezetést. Valahonnan a kormány mögül jött, és a kocsi leadásáig nem is hallgatott el. Kesztyűtartója akkora, hogy egy félkilós fekni is kényelmesen elfért benne. [[ Oldaltörés: Bőven jut hely mindenkinek]] Csúszkáló bőrülései kényelmesek, hátul is nagy a hely, öt felnőtt kényelmesen elfér (az osztottan síkba dönthető hátsó üléspad támlájának a szögét több fokozatban is állíthatjuk) és még a sítúra felszereléseit sem kell otthon hagyni. Bár a léceket nem tudjuk hová rögzíteni, ugyanis drága pénzen tetőfényszórós kiegészítő virít a kocsi tetején. A lámpát nem tudtam felkapcsolni, ehhez a forgalmazó szakértő segítségét kellett kérnem.

Totalcar - Tesztek - Teszt: Nissan X-Trail

Hátul már kevésbé látványos a változás, az éles szeműek többnyire a lökhárítót jelölik meg elsőként, amin eltérést látnak, bár azon sem variáltak sokat. Hátul nem változott jelentősen az X-Trail Pajzsot kapott maga elé a Nissan embléma Az utastér formáiban is alig változott valami, ám az új kormánykerék sokkal sportosabb, habár ugyanúgy háromküllős, mint a ráncfelvarrás előtti változatokban. Viszont az alsó része lapított, ami egyértelműen a versenyautók világából kölcsönzött dizájnelem, ráadásul kényelmesebb beszállást eredményez. A komfortérzetet pedig tovább javítják a fotelszerű, bőrbevonatú ülések, amelyekben úgy érzi az ember, hogy a világból is ki tudna autózni, akkor sem bánná a dereka. Minőségi anyagokból építkezik az utastér Elöl a deréktámaszos ülések rendkívül kényelmesek. Hátul szintúgy öröm utazni A műszerfalon és a kormányon elhelyezett kezelőszervek kiosztása logikus, néhány perc alatt belakható és utána már minden rutinból megy, mintha évek óta használnánk. Negatívumként a kicsinek tűnő központi kijelzőt tudom csak említeni, bár a 7 colos mérete alapján egyáltalán nem kellene aprónak tűnnie.

Mint például az idestova 17 éve kapható Nissan X-Trail, mely újkorától egyike a terepre alkalmasabb országúti harcosoknak. Sportosabb lett sok részlete a modellfrissítéssel, jól áll neki a bronzmetál fényezés Forrás: Bolla György Bizony, már majdnem két évtizede, amiben az a különösen szép, hogy az első, 2000-ben bemutatott generáció (gyári kód: T30) még ma sem hat igazán öregnek, annyira időtlen kocka lett. 2014 óta van velünk a legújabb, harmadik széria, mely a Nissan szerint rátett még egy lapáttal a típus népszerűségére, bemutatása óta folyamatosan növekszenek eladásai. Magyarországon is sok hívet szerzett A T32 eredetileg csak 1. 6 dCi motorral volt elérhető, de 2016-ban kapott benzinest is, idei év elején pedig jött a jól ismert 2. 0 dCi modernizált, Euro 6-os változata, majd az ősszel az enyhe ráncfelvarrást - ezek mind hozzátettek népszerűségéhez. A hazai képviseletet ellátó Nissan Sales Central and Eastern Europe elmondása szerint 2017. januárig kb. 4500 kelt el ebből a generációból a Visegrádi négyek piacán, ennek 20%-a hazánkban.

Totalcar autós népítélet - Nissan - X-Trail 2001

Most meg itt van ez: Embléma nélkül gyakorlatilag bármilyen átlagos SUV lehetne, ráadásul elsőkerék-hajtású, és egy benzinmotort szereltek bele, méghozzá egy kicsi, turbóst. A műszerei ennek is jó helyen vannak, kólahűtő már rég nincs, igazi terepre menni meg sem próbálnék vele, szóval a nevén kívül annyi köze van a nálam még mindig etalon X-Trailhez, hogy ezzel is kellemes úton menni. De még így sem teljesen tiszta, minek létezik egyáltalán. A válasz valahol a Qashqainál keresendő, amelynek ugyan mindig ellenőriznem kell a helyesírását, a vevők viszont nem írogatják a nevét, hanem vezetik, nagyon sokan, annyira, hogy a típus az egész márkát crossoveres-SUV-s irányba húzta (ami persze nem volt ellenére a Patrollal és Navarával már terepesként is jól ismert Nissannak). Míg korábban a Micra fölött volt Almera és Primera is, most a futottak még kategóriában ott a Pulsar, van még a más ligában induló villany-Leaf, az extravagáns Juke, de a tömegigényeket amúgy a Qashqainak és az X-Trailnek kell kielégítenie.

  • Aktuális dátum megjelenítése a tálcán - Microsoft-közösség
  • Nissan x trail 2. 0 benzin teszt youtube
  • Totalcar autós népítélet - Nissan - X-Trail 2001
  • Sztárom a párom teljes film video game
  • Itt ez a Nissan. De minek? – X-Trail-teszt | Az online férfimagazin
  • Nissan x trail 2. 0 benzin teszt e
  • Egy galamb leült egy ágra hogy tűnődjön a létezésről online casino
  • Nissan x trail 2. 0 benzin teszt 2018
  • Fogyatékossági támogatás utalása 2017 ben
  • Az ifjú fáraó online film indavideo

Manual

A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem? Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet. Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel. Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím. Írjon a címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét. Már indapassal írtam az ítéletet Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt. Ítéletek (16 db) Az összes ítélet egy oldalon A Totalcar tesztjei a típusról: Száguldó Pélókat az utcákra! Meredeknek tűnik, de így, hogy van belőle működő, sőt, hánytatóan durva verzió, a Nissan talán mégis megcsinálja az elektromos szafaládé kereskedelmi változatát. Mentünk vele. Ezt nem köpi le a szomszéd Barátságos maciarc, szolid technika és semmi hivalkodás.

Mégis valahogy elvész a zongoralakk betéttel határolt és gomberdővel ékesített középkonzolon. Ugyanakkor a Tekna felszereltségi szint már-már luxusszintű kényeztetést nyújt, többek között a fűthető első és hátsó ülésekkel, a szintén fűthető és bőrbevonatú kormánykerékkel, illetve a kétzónás automata klímával. A hétcolos képernyő így nem tűnik kicsinek A két óra közötti képernyő öt colos, a váltó mögött két pohártartót is találunk A gombnyomásra induló, kétliteres dízelmotor hidegen hangosan kerreg, legalábbis az autón kívül rekedtek szerint. Bent ugyanakkor egyáltalán nem zavaró a gázolaj égetésének a hangja, főleg ha a rendkívül szépen megszólaló, nyolc hangszórós Bose audiorendszeren feltekerjük a hangerőt. A motor 177 lóereje egyébként könnyedén, mondhatni dinamikusan mozgatja a másfél tonnás autót. Tíz másodperc alatt százon van az X-Trail a 177 lóerős dízelmotorral A manuális váltó hat fokozatát viszont érezhetően a gazdaságos üzemhez hangolták. A hosszú váltókar elsőre kissé furcsának tűnt, de hamar hozzászoktam, talán egy picit határozottabban is mozoghatna a kulisszában, illetve a kuplungpedál is hosszú úton jár, szóval kicsit munkás dolog vezetni ezzel az erőátviteli egységgel az autót, de városon kívül a megfelelő fokozatkiosztás miatt nem kell sokat szöszmötölni velük.

Hétüléses Qashqai+2 már nincs, az X-Trailbe viszont rendelhető két pótszék. Szóval az X-Trail a Nissan nagyautója, nagyautónál pedig egyáltalán nem alapelvárás az összkerékhajtás – oké, ez úgy néz ki, mint egy terepjáró, a tágasságot és a magas üléspozíciót viszont aligha fogják kifogásolni a vevők. Tessék, két bekezdés alatt lehet is értelmet találni a kocsinak. Innentől tehát – legalábbis az 1, 6-os benzines, felárért sem 4x4-esíthető – X-Trailt annyira érdemes terepjáróként vizsgálni, csak azért, mert hasonlít rá, mint telefonfülkeként azért, mert fém, ablakai vannak, és lehet belőle telefonálni. Telefonfülkének pedig ritka kényelmes: öt ember ül dönthető, kellemes üléseken, és opcionálisan még kettő hátul, a csomagtérpadlóból felhajtható pótüléseken. Érdemes meggondolni, jobb-e nagy, hasznos holmikkal teli bőröndöket emberekre cserélni, akik egy idő múlva biztosan elkezdenek panaszkodni, de rövidtávon talán működhet a dolog. A hengerűrtartalma és a kocsi mérete alapján ijesztően kicsinek tűnő motor 163 lóerős, egészen jól mozgatja az X-Trailt – nem csak egy telefonfülkéhez képest –, a kézi váltó megfelelő, nem sírunk automatáért, és bár erre előre nem fogadtunk volna, dízelmotorért sem.

nissan x trail 2. 0 benzin teszt video nissan x trail 2. 0 benzin teszt 1

junglebook-7777.com, 2024 | Sitemap